موسسه حقوقی و ثبتی داته

موسسه حقوقی بینش داته به شماره ثبت 39133 با کسب سالها تجربه مفید و ارزنده و با دارا بودن رزومه قوی و همچنین اخذ گواهینامه رضایت مندی مشتری در بحث ارائه خدمات رتبه بندی شرکتهای پیمانکاری مفتخر است کلیه خدمات تخصصی را در این زمینه ارائه دهد:
 • رتبه بندی شرکتهای پیمانکاری و مهندسین مشاور در حداقل زمان جهت شرکت در کلیه مناقصات دولتی و خصوصی در تمامی تخصص ها اعم از راه ، ساختمان، تاسیسات، نفت و گاز ، برق ، آب و ... این خدمت برگرفته از بدو تاسیس شرکت تا اخذ رتبه در سامانه ساجات ( سامانه جامع تشخیص صلاحیت پیمانکاران از سوی معاونت نظارت رهبردی و ریاست جمهور ) می باشد
 • اخذ گذرواژه دوم جهت ورود به سامانه ساجات
 • تامین نیروی امتیاز آور شرکتها جهت تامین حد نصاب امتیاز هیئت مدیره ای و پرسنلی شرکت مطابق با جدیدترین آئین نامه ساجات
 • اخذ کد اقتصادی
 • اخذ کارت پیمانکاری شهرداری با استفاده از مجرب ترین و کارآزموده ترین افراد
 • ثبت شرکت و تغییرات
 • انجام نقل و انتقال سهام در اداره دارایی با استفاده از وکلای مجرب
 • مشاوره رایگان و کارگزاری نقل و انتقال 100% سهام یک شرکت تا انتقال کامل و انجام تغییرات هیئت مدیره ای برای خریداران و پیمانکاران محترم
 • مشاوره و کارگزاری اخذ ضمانت نامه های بانکی
 • تضمین انجام کار خود را با استعلام از رزومه ی قوی ما کسب کنید

قابل توجه متقاضیان گرامی

 • لطفا قبل از انعقاد قرارداد با شرکت ها موارد ذیل را مد نظر قرار دهید:
 • به خود میبالیم که نخستین مجموعه در عرصه مهندسی مشاور در زمینه اخذ و ارتقاء رتبه و امور حقوقی شرکت ها و ثبت شرکت هستیم.
 • خداوند را سپاس گزاریم که در این عرصه باعث رشد و ایجاد اشتغال برای همکاران نوظهور گشته ایم.

 • لذا به متقاضیان محترم توصیه میشود قبل از عقد قرارداد در این رابطه در هر شرکتی که تمایل دارند نسبت به موارد زیر اطمینان لازم را کسب نمایند:

 • شماره کد ثبتی در اداره ثبت شرکت های تهران
 • مجوز فعالیت
 • سابقه و آرشیو فعالیت های انجام شده در زمینه ثبت شرکت و اخذ و ارتقاء رتبه
 • اطلاعات فنی و اداری نسبت به قوانین روز سازمان ها و انجمن های مهندسی در رابطه با ثبت شرکت و اخذ رتبه مشاور و پیمانکار و کلیه امور مرتبط
 • اطمینان از توانایی ارائه خدمات

برخی از خدمات موسسه ثبتی و حقوقی داته

هزینه خدمات موسسه ثبتی و حقوقی داته

  متقاضیان گرامی

  کلیه خدمات ثبت شرکت ، ثبت برند و ثبت صورتجلسه تغییرات توسط موسسه ثبتی و حقوقی داته ، به صورت کاملا تخصصی و در حضور موکلین انجام می گردد.
  هزینه های درج شده در جدول، هزینه ی خدماتی است که این موسسه به شما عزیزان ارائه میدهد.
  سایر هزینه ها نظیر چاپ روزنامه رسمی، چاپ روزنامه کثیرالانتشار و ... که با توجه به نوع آگهی و نوع روزنامه مشخص می گردد، به عهده ی متقاضی محترم خواهد بود.
  همچنین در صورت درخواست متقاضی جهت مراجعه وکیل این موسسه به اداره ثبت شرکت ها، 70 هزار تومان بابت وکالت وکیل به هزینه های درج شده اضافه می گردد.

خدمات موسسه

هزینه خدمات (تومان)

مدت زمان انجام

ثبت شرکت سهامی خاص

160 هزار تومان

2 ساعت

ثبت شرکت با مسئولیت محدود

140 هزار تومان

2 ساعت

ثبت تغییرات شرکت ها

هزینه ثبت تغییراتی که نیاز به بیش از یک صورتجلسه داشته باشند، باید محاسبه گردد

100 هزار تومان

2 ساعت

اخذ کد اقتصادی

200 هزار تومان

24 ساعت

ثبت برند و علامت تجاری

400 هزار تومان

24 ساعت

دریافت کارت بازرگانی

200 هزار تومان

24 ساعت

پلمب دفاتر

 • 50 برگی : 60 هزار تومان

 • 100 برگی: 95 هزار تومان

 • 200 برگی: 130 هزار تومان

2 ساعت

استعلام قیمت و نام شرکت

خدمات موسسه ثبتی و حقوقی داته

ثبت شرکت در تهران و ایران

لینک های مفید

 
 

 

خدمات مهم و تخصصی موسسه ثبتی و حقوقی داته

ثبت شرکت


ثبت شرکت فرآیندی است که طی آن اشخاص حقیقی یا حقوقی قراردادی را بین خود امضاء می کنند که این قرارداد در بر گیرنده ی قواعدی برای تعامل این اشخاص با یکدیگر و همچنین با اشخاص ثالث (خارج از شرکت ) است.

ثبت شرکت از لحاظ معامله کنندگان با شرکت در درجه ای از اهمیت است که بدون مراجعه به آن اغلب نمی توانند معامله کنند.زیرا کسی که قرارداد مهمی با شرکت منعقد می نماید یا معامله ی مهمی انجام می دهد باید بداند که سرمایه ی شرکت تا چه اندازه است و اختیار مدیران شرکت تا چه حدود بوده و بالاخره قدرت و توانایی این شخصیت حقوقی به چه میزان است.

ثبت شرکت سهامی خاص


شرکت سهامی خاص،شرکتی است بازرگانی که تمام سرمایه آن منحصراَ توسط موسسین تامین گردیده و سرمایه آن به سهام تقسیم شده و مسئولیت صاحبان سهام،محدود به مبلغ اسمی سهام آن ها است.

شرکت های سهامی خاص ، به طور کلی محدودیتی برای فعالیت ندارند و قانونگذار شرکت سهامی را هر چند فعالیت آن تجاری نباشد شرکت بازرگانی و تجاری محسوب می نماید. توجه داشته باشید که پس از ثبت شرکت سهامی خاص، سهام آن در بازار بورس قابل داد و ستد نبوده، ولی توسط مردم قابل معامله است.

ثبت شرکت با مسئولیت محدود


شرکت با مسئولیت محدود ، شرکتی است که بین دو یا چند نفر برای امور تجاری تشکیل شده و هر یک از شرکاء بدون اینکه سرمایه به سهام یا قطعات سهام تقسیم شده باشد ، فقط تا میزان سرمایه خود در شرکت مسئول قروض و تعهدات شرکت است .

شرکت با مسئولیت محدود یک شرکت موضوعا تجاری است؛ با این توضیح که فقط می تواند برای امور تجارتی تشکیل شود. تشکیل این نوع شرکت بر خلاف شرکت سهامی نیاز به تشریفات پیچیده ای ندارد. بلکه کافی است دو نفر شریک وجود داشته باشند و سرمایه های نقدی و غیر نقدی خود را روی هم جمع کرده، تسلیم کنند تا شرکت تشکیل شود.

ثبت تغییرات شرکت ها


یک شرکت پس از ثبت،می تواند تغییراتی را در مواردی از اساسنامه و یا هر آنچه مربوط به شرکت است ایجاد کند. منظور از تغییرات و تصمیمات شرکت ها،تمامی تغییرات و تصمیمات شرکت است که طی مجمع عمومی عادی یا مجمع عمومی فوق العاده یا در جلسات هیأت مدیره بنا به ضرورت هایی صورت می گیرد.

تغییرات شرکت شامل، تغییر نشانی شرکت، تغییر موضوع و اسم شرکت، افزایش یا کاهش سرمایه شرکت، ورود یا خروج شریک یا سهامدار، انتخاب اعضای هیأت مدیره، تصویب ترازنامه سود و زیان، انحلال شرکت و.. می باشد.

ثبت برند و علامت تجاری


برند یک نام تجاری،علامت یا نشانی است که برای شناسایی کالاها یا خدمات فروشنده و متمایز کردن این کالا ها یا خدمات رقبا به کار می رود. در واقع برند اسم یا عنوانی است که معرفی کننده شخص حقیقی یا حقوقی می باشد و سبب شناسایی فروشنده یا سازنده می گردد.

ثبت علائم تجاری به موجب قانون اختیاری است،مگر در مواردی که دولت آن را اجباری نماید.با این وجود،علایم تجاری باید ثبت شوند تا شخص دارای حق انحصاری شود.اینگونه تمامی منافع،متعلق به شخص دارنده حق انحصاری می شود.اعتبار علایم تجاری محدود به ده سال از تاریخ تسلیم اظهارنامه ثبت آن است که در صورت نیاز،از طریق دادخواست و پرداخت هزینه قابل تمدید است.

اخذ کد اقتصادی و کارت بازرگانی

اخذ کد اقتصادی همراه با ثبت شرکت و اخذ کارت بازرگانی برای اشخاصی که به فعالیت‌های اقتصادی و تجاری می‌پردازند، ضروری است؛ بنابراین با توجه به مقررات مربوط واحدهای ذی‌صلاحِ وزارت امور اقتصادی و دارایی اقدام می‌شود.

این کد از اهمیت بسیار زیادی برخوردار بوده و برای اموری نظیر گرفتن کارت بازرگانی ، گواهی ارزش افزوده ، شرکت در کلیه مناقصه ها و مزایده ها ، عقد هر گونه قرارداد تجاری با اشخاص حقیقی یا حقوقی ، ارائه اظهارنامه های مالیاتی و ارزش افزوده ضروری می باشد .